FDMS86101DC
DigiKeys produktnummer
FDMS86101DCTR-ND - Tape og spole (TR)
FDMS86101DCCT-ND - Båndavsnitt (CT)
FDMS86101DCDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FDMS86101DC
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 14.5A DLCOOL56
Produsentens standard leveringstid
48 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 14,5A (Ta), 60A (Tc) 3,2W (Ta), 125W (Tc) Overflatemontering 8-PQFN (5x6)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FDMS86101DC Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
44 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3135 pF @ 50 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
3,2W (Ta), 125W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
8-PQFN (5x6)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
6V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
7.5mOhm ved 14.5A, 10V