FDB52N20TM
DigiKeys produktnummer
FDB52N20TMTR-ND - Tape og spole (TR)
FDB52N20TMCT-ND - Båndavsnitt (CT)
FDB52N20TMDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FDB52N20TM
Beskrivelse
MOSFET N-CH 200V 52A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 200 V 52A (Tc) 357W (Tc) Overflatemontering TO-263 (D2PAK)
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
63 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2900 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
357W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
200 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263 (D2PAK)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
49mOhm ved 26A, 10V