STB40NF20 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | STB40NF20 |
Beskrivelse | MOSFET N-CH 200V 40A D2PAK |
Produsentens standard leveringstid | 11 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | N-kanal 200 V 40A (Tc) 160W (Tc) Overflatemontering D2PAK |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | STB40NF20 Modeller |
Kategori | Vgs(th) (maks) ved Id 4V ved 250µA |
Produsent | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 75 nC @ 10 V |
Serie | Vgs (maks) ±20V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 2500 pF @ 25 V |
Delestatus Aktiv | Effekttap (maks) 160W (Tc) |
FET-type | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Teknologi | Monteringstype Overflatemontering |
Drain til Source-spenning 200 V | Leverandørens enhetsforpakning D2PAK |
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C | Kapsling |
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On) 10V | Baseproduktnummer |
Rds på (maks) ved Id, Vgs 45mOhm ved 20A, 10V |