FDB33N25TM
DigiKeys produktnummer
FDB33N25TMTR-ND - Tape og spole (TR)
FDB33N25TMCT-ND - Båndavsnitt (CT)
FDB33N25TMDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FDB33N25TM
Beskrivelse
MOSFET N-CH 250V 33A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 250 V 33A (Tc) 235W (Tc) Overflatemontering TO-263 (D2PAK)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FDB33N25TM Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
48 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2135 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
235W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
250 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263 (D2PAK)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
94mOhm ved 16.5A, 10V