BZX84C24LT1G | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BZX84C24LT1G |
Beskrivelse | DIODE ZENER 24V 250MW SOT23-3 |
Produsentens standard leveringstid | 52 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder – Zener 24 V 250 mW ±6% Overflatemontering SOT-23-3 (TO-236) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | BZX84C24LT1G Modeller |
Kategori | Impedans (maks) (Zzt) 70 Ohms |
Produsent | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 50 nA @ 16.8 V |
Serie | Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 900 mV @ 10 mA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -65°C – 150°C (TJ) |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - Zener (nom) (Vz) | Kapsling |
Toleranse ±6% | Leverandørens enhetsforpakning SOT-23-3 (TO-236) |
Effekt - maks 250 mW | Baseproduktnummer |