BZX84C12LT1G
DigiKeys produktnummer
BZX84C12LT1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
BZX84C12LT1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
BZX84C12LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX84C12LT1G
Beskrivelse
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23-3
Produsentens standard leveringstid
52 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 12 V 250 mW ±5% Overflatemontering SOT-23-3 (TO-236)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BZX84C12LT1G Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 8 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3 (TO-236)
Effekt - maks
250 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
25 Ohms