BZX79C3V3-T50A
DigiKeys produktnummer
BZX79C3V3-T50ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
BZX79C3V3-T50ATB-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX79C3V3-T50A
Beskrivelse
DIODE ZENER 3.3V 500MW DO35
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 3.3 V 500 mW ±5% Gjennomgående hull DO-35
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BZX79C3V3-T50A Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
25 µA @ 1 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.5 V @ 100 mA
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Driftstemperatur
-65°C – 200°C
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
DO-35
Effekt - maks
500 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
95 Ohms