BZX79C3V3-T50A
DigiKeys produktnummer
2156-BZX79C3V3-T50A-600039-ND
Produsent
Fairchild Semiconductor
Produsentens produktnummer
BZX79C3V3-T50A
Beskrivelse
DIODE ZENER 3.3V 500MW DO35
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 3.3 V 500 mW ±5% Gjennomgående hull DO-35
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
95 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
25 µA @ 1 V
Emballasje
Bulk
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.5 V @ 100 mA
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-65°C – 200°C
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Monteringstype
Gjennomgående hull
Toleranse
±5%
Kapsling
Effekt - maks
500 mW