AFGHL75T65SQD
DigiKeys produktnummer
488-AFGHL75T65SQD-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AFGHL75T65SQD
Beskrivelse
IGBT TRENCH FS 650V 80A TO-247-3
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Trench-feltstopp 650 V 80 A 375 W Gjennomgående hull TO-247-3
Kategori
Portlading
136 nC
Produsent
onsemi
Td (på/av) ved 25°C
25ns/106ns
Emballasje
Rør
Testtilstand
400V, 75A, 4,7Ohm, 15V
Delestatus
Aktiv
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
36 ns
IGBT-type
Trench-feltstopp
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
650 V
Grad
Bilteknikk
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
80 A
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
300 A
Monteringstype
Gjennomgående hull
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.1V ved 15V, 75A
Kapsling
TO-247-3
Effekt - maks
375 W