AFGHL40T65SPD
DigiKeys produktnummer
AFGHL40T65SPDOS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AFGHL40T65SPD
Beskrivelse
IGBT TRENCH FS 650V 80A TO-247-3
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Trench-feltstopp 650 V 80 A 267 W Gjennomgående hull TO-247-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AFGHL40T65SPD Modeller
Kategori
Portlading
36 nC
Produsent
onsemi
Td (på/av) ved 25°C
18ns/35ns
Emballasje
Rør
Testtilstand
400V, 40A, 6Ohm, 15V
Delestatus
Aktiv
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
35 ns
IGBT-type
Trench-feltstopp
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
650 V
Grad
Bilteknikk
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
80 A
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
120 A
Monteringstype
Gjennomgående hull
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.4V ved 15V, 40A
Kapsling
TO-247-3
Effekt - maks
267 W