AFGB30T65SQDN
DigiKeys produktnummer
488-AFGB30T65SQDNTR-ND - Tape og spole (TR)
488-AFGB30T65SQDNCT-ND - Båndavsnitt (CT)
488-AFGB30T65SQDNDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AFGB30T65SQDN
Beskrivelse
IGBT 650V 60A TO-263
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT 650 V 60 A 220 W Overflatemontering TO-263 (D2PAK)
Kategori
Portlading
56 nC
Produsent
onsemi
Td (på/av) ved 25°C
14,5ns/63,2ns
Serie
Testtilstand
400V, 30A, 6Ohm, 15V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
245 ns
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
650 V
Grad
Bilteknikk
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
60 A
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
120 A
Monteringstype
Overflatemontering
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.1V ved 15V, 30A
Kapsling
TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Effekt - maks
220 W