Bilde for VALVE-12V er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
VALVE-12V
DigiKeys produktnummer
1188-VALVE-12V-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VALVE-12V
Beskrivelse
SOLENOID PULL 12V
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Driftsolenoid (magnetventil) Åpen ramme (trekk) Type Slaglengde 12VDC Chassismontering
Kategori
DC-motstand (DCR)
65Ohm
Produsent
Olimex LTD
Monteringstype
Chassismontering
Emballasje
Bulk
Termineringsstil
Trådtilkoblinger
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,787" L x 0,591" B x 0,512" H (20,00mm x 15,00mm x 13,00mm)
Teknologi
Elektromekanisk
Diameter - aksel
0,118" (3,00mm)
Type
Åpen ramme (trekk)
Akseldetalj
Rund
Nominell spenning
12VDC