DSML-0224-12
DigiKeys produktnummer
1144-1322-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSML-0224-12
Beskrivelse
SOLENOID PULL PULSE 12V
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Puls Driftsolenoid (magnetventil) Åpen ramme (trekk) Type 0,200" (5,08mm) Slaglengde 12VDC Chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DSML-0224-12 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
12 W
Produsent
Delta Electronics
DC-motstand (DCR)
12Ohm
Serie
Monteringstype
Chassismontering
Emballasje
Boks
Termineringsstil
Trådtilkoblinger
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,910" L x 0,280" B x 0,330" H (23,11mm x 7,11mm x 8,38mm)
Teknologi
Elektromekanisk
Diameter - aksel
0,130" (3,30mm)
Type
Åpen ramme (trekk)
Akseldetalj
Rund
Driftssyklus
Puls
Vekt
0,012 lb (5,44 g)
Nominell spenning
12VDC
Baseproduktnummer
Slaglengde
0,200" (5,08mm)