DSOS-0416-24D
DSOS-0416-24D
Delta Standard Solenoid Products | Digi-Key Daily
DSOS-0416-24D
DigiKeys produktnummer
1144-1401-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSOS-0416-24D
Beskrivelse
SOLENOID PUSH INTERMITTENT 24V
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Periodisk Driftsolenoid (magnetventil) Åpen ramme (skyv) Type 0,060" (1,52mm) Slaglengde 24VDC Chassismontering
Kategori
Slaglengde
0,060" (1,52mm)
Effekt (watt)
3.6 W
Serie
DC-motstand (DCR)
160Ohm
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,622" L x 0,304" B x 0,393" H (15,80mm x 7,72mm x 9,98mm)
Diameter - aksel
0,165" (4,19mm)
Type
Åpen ramme (skyv)
Akseldetalj
Rund
Driftssyklus
Periodisk
Vekt
0,013 lb (5,9 g)
Nominell spenning
24VDC