OWICM5025RF-101
DigiKeys produktnummer
3949-OWICM5025RF-101TR-ND - Tape og spole (TR)
3949-OWICM5025RF-101CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3949-OWICM5025RF-101DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
OWICM5025RF-101
Beskrivelse
CMC 6A 2LN 100 OHM SURFACE MOUNT
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 100 Ohms @ 100 MHz 6A DCR
Kategori
Nominell strøm (maks)
6A
Produsent
Ole Wolff Electronics Inc
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,189" L x 0,197" B (4,80mm x 5,00mm)
Filtertype
Strøm, signallinje
Høyde (maks)
0,098" (2,50mm)
Antall linjer
2
Kapsling
Horisontal, 4 PC-plater
Impedans ved frekvens
100 Ohms @ 100 MHz