DLW5BTM101SQ2L
DigiKeys produktnummer
490-DLW5BTM101SQ2LTR-ND - Tape og spole (TR)
490-DLW5BTM101SQ2LCT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-DLW5BTM101SQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DLW5BTM101SQ2L
Beskrivelse
CMC 6A 2LN 100 OHM SMD
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 100 Ohms @ 100 MHz 6A DCR 13mOhm
EDA-/CAD-modeller
DLW5BTM101SQ2L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
13mOhm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,197" B (5,00mm x 5,00mm)
Høyde (maks)
0,098" (2,50mm)
Impedans ved frekvens
100 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
6A