ST-5ETW202
DigiKeys produktnummer
563-ST-5ETW202TR-ND - Tape og spole (TR)
563-ST-5ETW202CT-ND - Båndavsnitt (CT)
563-ST-5ETW202DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ST-5ETW202
Beskrivelse
TRIMMER 2K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 kOhms 0,25W, 1/4W Måkevinge Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 14.0 Svingning Toppjustering
EDA-/CAD-modeller
ST-5ETW202 Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
Nidec Components
Antall viklinger
14.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Digi-Reel®
Resistivt materiale
Cermet
Overflatemontering
Motstand
2 kOhms
Termineringsstil
Måkevinge
Effekt (watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,236" x 0,169" overflate (6,00mm x 4,30mm)
Toleranse
±10%