SS-10-23NPE
SS-10-23NPE
SS-10-23NPE
DigiKeys produktnummer
563-1083-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SS-10-23NPE
Beskrivelse
SWITCH ROTARY DIP DP3T 0.1A 5V
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
DIP-brytere DP3T 3 posisjoner Gjennomgående hull Roterende for verktøy Aktuator 100mA 5VDC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SS-10-23NPE Modeller
Kategori
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Produsent
Nidec Components
Høyde over tavlen
0,275" (6,99mm)
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Termineringsstil
PC-pinne
Delestatus
Aktiv
Avstand
0,100" (2,54mm), full
Krets
DP3T
Kan vaskes
Ja
Antall posisjoner
3
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
Nominell strøm (AMP)
100mA
Hoveddel-materiale
Polybutylentereftalat (PBT)
Nominell spenning
5VDC
Lengde
0,394" (10,00mm)