CS-4-13NTA
DigiKeys produktnummer
563-1035-2-ND - Tape og spole (TR)
563-1035-1-ND - Båndavsnitt (CT)
563-1035-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CS-4-13NTA
Beskrivelse
SWITCH ROTARY DIP SP3T 0.1A 16V
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
DIP-brytere SP3T 3 posisjoner Overflatemontering Roterende for verktøy Aktuator 100mA 16VDC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CS-4-13NTA Modeller
Kategori
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Produsent
Nidec Components
Høyde over tavlen
0,091" (2,30mm)
Serie
Monteringstype
Overflatemontering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Termineringsstil
J-ledning
Delestatus
Aktiv
Avstand
0,051" (1,30mm)
Krets
SP3T
Kan vaskes
Ja
Antall posisjoner
3
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
Nominell strøm (AMP)
100mA
Hoveddel-materiale
Epoksy
Nominell spenning
16VDC
Lengde
0,197" (5,00mm)