UWG0J221MCL1GS
DigiKeys produktnummer
493-6301-2-ND - Tape og spole (TR)
493-6301-1-ND - Båndavsnitt (CT)
493-6301-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
UWG0J221MCL1GS
Beskrivelse
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
220 µF 6.3 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Kapsling - SMD 1000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
UWG0J221MCL1GS Modeller
Kategori
Klassifiseringer
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
115 mA @ 120 Hz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved høy frekvens
230 mA @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Impedans
400 mOhms
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,256" (6,50mm)
Nominell spenning
6.3 V
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 105°C