UWF0J221MCL1GS
DigiKeys produktnummer
493-9699-2-ND - Tape og spole (TR)
493-9699-1-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
UWF0J221MCL1GS
Beskrivelse
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
220 µF 6.3 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Kapsling - SMD 1000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
UWF0J221MCL1GS Modeller
Kategori
Bruksområder
Produsent
Rippelstrøm ved lav frekvens
75 mA @ 120 Hz
Serie
Rippelstrøm ved høy frekvens
150 mA @ 100 kHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Impedans
800 mOhms
Delestatus
Utdatert
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,256" (6,50mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Nominell spenning
6.3 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 105°C
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
Driftstemperatur
-55°C – 105°C