UWG0J221MCL1GS | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | UWG0J221MCL1GS |
Beskrivelse | CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD |
Produsentens standard leveringstid | 31 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 220 µF 6.3 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Kapsling - SMD 1000 Hrs ved 105°C |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | UWG0J221MCL1GS Modeller |
Kategori | Klassifiseringer |
Produsent | Bruksområder |
Serie | Rippelstrøm ved lav frekvens 115 mA @ 120 Hz |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Rippelstrøm ved høy frekvens 230 mA @ 100 kHz |
Delestatus Aktiv | Impedans 400 mOhms |
Kapasitans | Størrelse/dimensjon 0,315" dia (8,00mm) |
Toleranse ±20% | Høyde - sittende (maks) 0,256" (6,50mm) |
Nominell spenning 6.3 V | Overflatemontering, størrelse 0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm) |
Levetid ved temp. 1000 Hrs ved 105°C | Monteringstype |
Driftstemperatur -55°C – 105°C | Kapsling Radial, Kapsling - SMD |