UVK2A100MDD1TD | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | UVK2A100MDD1TD |
Beskrivelse | CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 10 µF 100 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 2000 Hrs ved 85°C |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | UVK2A100MDD1TD Modeller |
Kategori | Polarisering Polar |
Produsent | Bruksområder |
Serie | Rippelstrøm ved lav frekvens 70 mA @ 120 Hz |
Emballasje Båndavsnitt (CT) Tape og boks (TB) | Rippelstrøm ved høy frekvens 140 mA @ 10 kHz |
Delestatus Utdatert | Tilkoblingsmellomrom 0,098" (2,50mm) |
Kapasitans | Størrelse/dimensjon 0,197" dia (5,00mm) |
Toleranse ±20% | Høyde - sittende (maks) 0,492" (12,50mm) |
Nominell spenning 100 V | Monteringstype |
Levetid ved temp. 2000 Hrs ved 85°C | Kapsling Radial, Boks |
Driftstemperatur -40°C – 85°C |