ULD2G2R2MPD1TD | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ULD2G2R2MPD1TD |
Beskrivelse | CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 2.2 µF 400 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 15000 Hrs ved 105°C |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ULD2G2R2MPD1TD Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -40°C – 105°C |
Produsent | Polarisering Polar |
Serie | Bruksområder |
Emballasje Båndavsnitt (CT) Tape og boks (TB) | Rippelstrøm ved lav frekvens 40 mA @ 120 Hz |
Delestatus Ikke for nye utførelser | Tilkoblingsmellomrom 0,138" (3,50mm) |
Kapasitans | Størrelse/dimensjon 0,315" dia (8,00mm) |
Toleranse ±20% | Høyde - sittende (maks) 0,531" (13,50mm) |
Nominell spenning 400 V | Monteringstype |
Levetid ved temp. 15000 Hrs ved 105°C | Kapsling Radial, Boks |