UCYW6470MHD6
DigiKeys produktnummer
493-6987-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
UCYW6470MHD6
Beskrivelse
CAP ALUM 47UF 20% 420V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
47 µF 420 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 12000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
UCYW6470MHD6 Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Klassifiseringer
Serie
Bruksområder
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved lav frekvens
500 mA @ 120 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
1 A @ 100 kHz
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
0,295" (7,50mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,630" dia (16,00mm)
Nominell spenning
420 V
Høyde - sittende (maks)
1,043" (26,50mm)
Levetid ved temp.
12000 Hrs ved 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C