PCR1H121MCL2GS
DigiKeys produktnummer
493-13772-2-ND - Tape og spole (TR)
493-13772-1-ND - Båndavsnitt (CT)
493-13772-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PCR1H121MCL2GS
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 120UF 20% 50V SMD
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 25mOhm 4000 Hrs ved 125°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PCR1H121MCL2GS Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 125°C
Produsent
Nichicon
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.9 A @ 100 kHz
Type
Polymer
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
120 µF
Høyde - sittende (maks)
0,472" (12,00mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Nominell spenning
50 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
25mOhm