CDBA5150-HF
DigiKeys produktnummer
641-1705-2-ND - Tape og spole (TR)
641-1705-1-ND - Båndavsnitt (CT)
641-1705-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CDBA5150-HF
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO214AC
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 150 V 5A Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CDBA5150-HF Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
500 µA @ 150 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
380pF ved 4V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
150 V
Leverandørens enhetsforpakning
DO-214AC (SMA)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
5A
Driftstemperatur - kobling
-50°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
870 mV @ 5 A