GYC1V471MNZ1GS
DigiKeys produktnummer
GYC1V471MNZ1GTR-ND - Tape og spole (TR)
493-GYC1V471MNZ1GSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
493-GYC1V471MNZ1GSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
GYC1V471MNZ1GS
Beskrivelse
CAP ALUMHYB 470UF 20% 35V SMD
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 12mOhm 4000 Hrs ved 135°C
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Produsent
Nichicon
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Bruksområder
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Funksjoner
Høy vibrasjon
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved lav frekvens
720 mA @ 120 Hz
Type
Hybrid
Rippelstrøm ved høy frekvens
4.8 A @ 100 kHz
Kapasitans
470 µF
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,669" (17,00mm)
Nominell spenning
35 V
Overflatemontering, størrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
12mOhm
Monteringstype
Overflatemontering
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 135°C