GYC1C471MCQ1GS
DigiKeys produktnummer
GYC1C471MCQ1GTR-ND - Tape og spole (TR)
493-GYC1C471MCQ1GSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
493-GYC1C471MCQ1GSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
GYC1C471MCQ1GS
Beskrivelse
CAP ALUMHYB 470UF 20% 16V SMD
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 µF 16 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 20mOhm 4000 Hrs ved 135°C
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Produsent
Nichicon
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Bruksområder
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved lav frekvens
510 mA @ 120 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
3.4 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Kapasitans
470 µF
Høyde - sittende (maks)
0,413" (10,50mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Nominell spenning
16 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
20mOhm
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 135°C