GYC1V101MCW1GS | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | GYC1V101MCW1GS |
Beskrivelse | CAP ALUMHYB 100UF 20% 35V SMD |
Produsentens standard leveringstid | 28 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 100 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 27mOhm 4000 Hrs ved 135°C |
Datablad | Datablad |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 135°C |
Produsent Nichicon | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Serie | Bruksområder Bilteknikk |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Rippelstrøm ved lav frekvens 435 mA @ 120 Hz |
Delestatus Aktiv | Rippelstrøm ved høy frekvens 2.9 A @ 100 kHz |
Type Hybrid | Størrelse/dimensjon 0,315" dia (8,00mm) |
Kapasitans 100 µF | Høyde - sittende (maks) 0,413" (10,50mm) |
Toleranse ±20% | Overflatemontering, størrelse 0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm) |
Nominell spenning 35 V | Monteringstype Overflatemontering |
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm | Kapsling Radial, Kapsling - SMD |
Levetid ved temp. 4000 Hrs ved 135°C |