GYC1V101MCQ1GS
DigiKeys produktnummer
493-GYC1V101TR-ND - Tape og spole (TR)
493-GYC1V101CT-ND - Båndavsnitt (CT)
493-GYC1V101DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
GYC1V101MCQ1GS
Beskrivelse
CAP ALUMHYB 100UF 20% 35V SMD
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 27mOhm 4000 Hrs ved 135°C
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Produsent
Nichicon
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Bruksområder
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved lav frekvens
435 mA @ 120 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.9 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
100 µF
Høyde - sittende (maks)
0,413" (10,50mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Nominell spenning
35 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
27mOhm
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 135°C