GYC1C820MCQ1GS
DigiKeys produktnummer
GYC1C820MCQ1GTR-ND - Tape og spole (TR)
493-GYC1C820MCQ1GSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
493-GYC1C820MCQ1GSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
GYC1C820MCQ1GS
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 82UF 20% 16V SMD
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
82 µF 16 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 50mOhm 2000 Hrs ved 135°C
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
225 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.5 A @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Kapasitans
82 µF
Høyde - sittende (maks)
0,240" (6,10mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Nominell spenning
16 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
50mOhm
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 135°C