HHXE160GRA820MF61G
DigiKeys produktnummer
565-HHXE160GRA820MF61GTR-ND - Tape og spole (TR)
565-HHXE160GRA820MF61GCT-ND - Båndavsnitt (CT)
565-HHXE160GRA820MF61GDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HHXE160GRA820MF61G
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 82UF 20% 16V SMD
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
82 µF 16 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 45mOhm 2000 Hrs ved 135°C
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Digi-Reel®
Funksjoner
Antivibrasjon
Rippelstrøm ved lav frekvens
170 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.7 A @ 100 kHz
Kapasitans
82 µF
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,240" (6,10mm)
Nominell spenning
16 V
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
45mOhm
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 135°C