GYB1H220MCQ1GS
DigiKeys produktnummer
493-17893-2-ND - Tape og spole (TR)
493-17893-1-ND - Båndavsnitt (CT)
493-17893-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
GYB1H220MCQ1GS
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 50V SMD
Detaljert beskrivelse
22 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 80mOhm 10000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
GYB1H220MCQ1GS Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
165 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.1 A @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Kapasitans
22 µF
Høyde - sittende (maks)
0,240" (6,10mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Nominell spenning
50 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
80mOhm
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C