50PEV22M6.3X6.1
DigiKeys produktnummer
1189-3802-2-ND - Tape og spole (TR)
1189-3802-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1189-3802-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
50PEV22M6.3X6.1
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 50V SMD
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
22 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 80mOhm 10000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
50PEV22M6.3X6.1 Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C
Produsent
Rubycon
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Type
Hybrid
Høyde - sittende (maks)
0,240" (6,10mm)
Kapasitans
22 µF
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Overflatemontering
Nominell spenning
50 V
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
ESR (Equivalent Series Resistance)
80mOhm