PSMN4R2-80YSEX er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Nexperia USA Inc.
På lager: 0
Datablad
N-kanal 80 V 170A (Tc) 294W (Tc) Overflatemontering LFPAK56, Power-SO8
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PSMN4R2-80YSEX
DigiKeys produktnummer
1727-PSMN4R2-80YSEXTR-ND - Tape og spole (TR)
1727-PSMN4R2-80YSEXCT-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-PSMN4R2-80YSEXDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PSMN4R2-80YSEX
Beskrivelse
PSMN4R2-80YSE/SOT1023/4 LEADS
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3.6V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
110 nC @ 10 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
8000 pF @ 40 V
FET-type
Effekttap (maks)
294W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
80 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
LFPAK56, Power-SO8
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
4.2mOhm ved 25A, 10V