PSMN1R8-80SSEJ
DigiKeys produktnummer
1727-PSMN1R8-80SSEJTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
PSMN1R8-80SSEJ
Beskrivelse
PSMN1R8-80SSE/SOT1235/LFPAK88
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 80 V 286A (Tc) 500 A (Tc) Overflatemontering LFPAK88 (SOT1235)
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.2V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
408 nC @ 10 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
34730 pF @ 40 V
FET-type
Effekttap (maks)
500 A (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
80 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
LFPAK88 (SOT1235)
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
1.9mOhm ved 25A, 10V