BZX79-C3V3,113
DigiKeys produktnummer
1727-6244-2-ND - Tape og spole (TR)
1727-6244-1-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX79-C3V3,113
Beskrivelse
DIODE ZENER 3.3V 400MW ALF2
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 3.3 V 400 mW ±5% Gjennomgående hull ALF2
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BZX79-C3V3,113 Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
5 µA @ 1 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Driftstemperatur
-65°C – 200°C
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
ALF2
Effekt - maks
400 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
95 Ohms