STDCRG2-16M
DigiKeys produktnummer
644-STDCRG2-16MTR-ND - Tape og spole (TR)
644-STDCRG2-16MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
644-STDCRG2-16MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STDCRG2-16M
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
16 MHz ±20ppm Krystaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
STDCRG2-16M Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
8pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
16 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±20ppm
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)