SKMW20G-05 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
ARTESYN / Advanced Energy
På lager: 738
Datablad
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 5V 4A 18V - 75V Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SKMW20G-05
DigiKeys produktnummer
1866-4663-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SKMW20G-05
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5V 20W
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Effekt (watt)
20 W
Produsent
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Rør
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, OCP, OVP, SCP, UVLO
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med effektminskning)
Type
Isolert modul
Effektivitet
0,87
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
18V
Kapsling
6-DIP-modul
Spenning - inngang (maks)
75V
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,40" H (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spenning - utgang 1
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
4A