STDCQS1-16M
DigiKeys produktnummer
644-STDCQS1-16MTR-ND - Tape og spole (TR)
644-STDCQS1-16MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
644-STDCQS1-16MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STDCQS1-16M
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
16 MHz ±15ppm Krystaller 8pF 120 Ohms 4-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
STDCQS1-16M Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
120 Ohms
Produsent
Driftsmodus
Grunnleggende
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
16 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±15ppm
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)
Belastningskapasitans
8pF