27DSP00250
DigiKeys produktnummer
145-27DSP00250-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
27DSP00250
Beskrivelse
BOARD SUPRT SNAP LOCK NYLON 1/4"
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kortstøtte Trykklås / Trykklås Nylon 0,250" (6,35mm) 1/4"
Kategori
Mellom tavlehøyde
0,250" (6,35mm) 1/4"
Produsent
Essentra Components
Lengde - totalt
0,530" (13,46mm)
Serie
Støttehulldiameter
0,156" (3,96mm)
Emballasje
Bulk
Støttepaneltykkelse
0,063" (1,59mm)
Delestatus
Aktiv
Monteringshulldiameter
0,156" (3,96mm) 5/32"
Holdertype
Trykklås
Festepaneltykkelse
0,063" (1,59mm)