MGJ6D242005LMC-R7
DigiKeys produktnummer
811-3240-2-ND - Tape og spole (TR)
811-3240-1-ND - Båndavsnitt (CT)
811-3240-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MGJ6D242005LMC-R7
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 20V -5V 6W
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 2 Utgang 20V -5V 240mA, 240mA 18V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MGJ6D242005LMC-R7 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
240mA, 240mA
Produsent
Effekt (watt)
6 W
Serie
Spenning - isolasjon
5.2 kV
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
SCP, UVLO
Type
Isolert modul
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Antall utganger
2
Effektivitet
81%
Spenning - inngang (min)
18V
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
36V
Kapsling
7-SMD-modul
Spenning - utgang 1
Størrelse/dimensjon
1,57" L x 1,09" B x 0,37" H (40,0mm x 27,8mm x 9,4mm)