MGJ6D242005DC
DigiKeys produktnummer
811-3248-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MGJ6D242005DC
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 20V -5V 6W
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 2 Utgang 20V -5V 240mA, 240mA 18V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MGJ6D242005DC Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
240mA, 240mA
Produsent
Effekt (watt)
6 W
Serie
Spenning - isolasjon
5.2 kV
Emballasje
Brett
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
SCP, UVLO
Type
Isolert modul
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Antall utganger
2
Effektivitet
82%
Spenning - inngang (min)
18V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (maks)
36V
Kapsling
7-DIP-modul
Spenning - utgang 1
Størrelse/dimensjon
1,79" L x 1,09" B x 0,39" H (45,5mm x 27,8mm x 9,8mm)