MGJ1D151802VMC-R7
DigiKeys produktnummer
811-MGJ1D151802VMC-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
811-MGJ1D151802VMC-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
811-MGJ1D151802VMC-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MGJ1D151802VMC-R7
Beskrivelse
DC-DC SM 15-18/2.5V
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 18V -2,5V 49mA, 49mA 13,5V - 16,5V Inngang
Kategori
Strøm - utgang (maks)
49mA, 49mA
Produsent
Effekt (watt)
1 W
Serie
Spenning - isolasjon
5.2 kV
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med effektminskning)
Effektivitet
0,71
Spenning - inngang (min)
13,5V
Spenning - inngang (maks)
16,5V
Størrelse/dimensjon
0,63" L x 0,47" B x 0,18" H (16,0mm x 12,0mm x 4,5mm)