MGJ1D121503VMC-R7
DigiKeys produktnummer
811-MGJ1D121503VMC-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
811-MGJ1D121503VMC-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
811-MGJ1D121503VMC-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MGJ1D121503VMC-R7
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 15V -3V 1W
Produsentens standard leveringstid
43 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 15V -3V 56mA, 56mA 10,8V - 13,2V Inngang
Kategori
Strøm - utgang (maks)
56mA, 56mA
Produsent
Effekt (watt)
1 W
Serie
Spenning - isolasjon
5.2 kV
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med effektminskning)
Type
Isolert modul
Effektivitet
0,72
Antall utganger
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (min)
10,8V
Kapsling
24-SMD-modul, 12 ledninger
Spenning - inngang (maks)
13,2V
Størrelse/dimensjon
0,63" L x 0,47" B x 0,18" H (16,0mm x 12,0mm x 4,5mm)