XRCGB25M000FAM10R0
DigiKeys produktnummer
490-18306-2-ND - Tape og spole (TR)
490-18306-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-18306-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
XRCGB25M000FAM10R0
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25 MHz ±25ppm Krystaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
XRCGB25M000FAM10R0 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Produsent
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
25 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±40ppm
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstoleranse
±25ppm
Høyde - sittende (maks)
0,028" (0,70mm)
Belastningskapasitans
8pF