SMBJ58CAQ-13-F
DigiKeys produktnummer
31-SMBJ58CAQ-13-FTR-ND - Tape og spole (TR)
31-SMBJ58CAQ-13-FCT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-SMBJ58CAQ-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMBJ58CAQ-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMB
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
93,6V Klemme 6,4A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMB
Kategori
Effekt - toppuls
600W
Bruksområder
Generell bruk
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Grad
Bilteknikk
Toveiskanaler
1
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - reversspenning (Typ)
58V
Spenning - gjennomslag (min)
64,4V
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
93,6V
Leverandørens enhetsforpakning
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
6,4A