NFM31KC223R1H3L
DigiKeys produktnummer
490-12814-2-ND - Tape og spole (TR)
490-12814-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-12814-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NFM31KC223R1H3L
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 1206
Detaljert beskrivelse
0.022 µF Gjennomføring kondensatorer 50V 10 A 1,5mOhm 1206 (3216 metrisk), 3 PC plate
EDA-/CAD-modeller
NFM31KC223R1H3L Modeller
Kategori
Strøm
10 A
DC-motstand (DCR) (maks)
1,5mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kapsling
1206 (3216 metrisk), 3 PC plate
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapasitans
0.022 µF
Høyde (maks)
0,059" (1,50mm)
Toleranse
±20%
Baseproduktnummer
Nominell spenning
50V