DLW32MH201XK2L
DigiKeys produktnummer
490-18060-2-ND - Tape og spole (TR)
490-18060-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-18060-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DLW32MH201XK2L
Beskrivelse
CMC 200UH 70MA 2LN SMD AEC-Q200
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
200 µH @ 100 kHz 2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 70mA DCR 4,8Ohm
EDA-/CAD-modeller
DLW32MH201XK2L Modeller
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Høyde (maks)
0,098" (2,50mm)
Induktans ved frekvens
200 µH @ 100 kHz
Kapsling
Horisontal, 4 PC-plater
Nominell strøm (maks)
70mA
Baseproduktnummer
DC-motstand (DCR) (maks)
4,8Ohm